Formy płatności

Przelew tradycyjny na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia oraz imię i nazwisko. 

Dane do przelewu:

MS FURNITURE - Mateusz Stróżyński
Borek Mielęcki 37
63-600 Kępno

Santander Bank Polska
65 1090 1144 0000 0001 4989 7122

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

 

PayPo

PayPo to forma płatności odroczonej, dzięki której można opłacić zamówienie w terminie do 30 dni bez dodatkowych kosztów.

Przelew natychmiastowy online 

Płatności online obsługiwane przez sklep www.msfurniture.pl realizowane są przez system Płatności Shoper, który pozwala na szybką weryfikację. Bezpieczeństwo płatności online zapewnia BlueMedia S.A., ul. Powstańców Warszawy 6, 81-718 Sopot (www.bluemedia.pl).

BLIK

Zapłata za zamówienie za pomocą 6-cyfrowego kodu wygenerowanego w aplikacji banku.

mBank raty

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.
 

MS Furniture | 63-600 Kępno, Borek Mielęcki 37 | NIP : 6191999212 | email: shop@msfurniture.pl | tel: 691026937
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl